41. Patrycja Nurkan - Bez tytułu, 2016

    Paweł Szanajca-Kossakowski
    - Nue…, 2020,

    Filip Gruszczyński
    - Hermissenda Octopus , 2019,

Urodzona w 1988 w Łodzi. Ukończyła Socjologię na Uniwersytecie Łódzkim. Absolwentka Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Dyplom z wyróżnieniem w 2015 roku w Pracowni Tkaniny Unikatowej prof. Włodzimierza Cygana i Pracowni Malarstwa prof. Jarosława Chrabąszcza. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem i drukiem eksperymentalnym. Uczestniczyła w wystawach: 'Malarstwo a fotografia', Galeria Kobro, ASP 2013; 'Miedzy kontynuacją a eksperymentem lal', Galeria Stara, Łódzki Dom Kultury, Łódź i BWA Sieradz 2014; wystawa pokonkursowa 'Nauka inspiracją Sztuki. Od mikroświata do wszechświata' UJ. Laureatka konkursu im. Władysława Strzemińskiego "Sztuki Piękne 2015" nagroda Galerii Amcor, Galerii Adi Art, nagroda Bałuckiego Ośrodka Kultury Rondo.

Nr katalogowy: 41

Patrycja Nurkan (1988)
Bez tytułu, 2016

olej, płótno / 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: bez tytułu 2016

Estymacja:
6 000 - 7 000 zł
1 337 - 1 560 EUR
1 640 - 1 913 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia