44. Agnieszka Sandomierz - Amor biały, 2014

    Ewa Ostaficzuk-Olbrychska
    - The Serenity in Gold, 2020 ,

    Blanka Dudek
    - Przemiany 1, 2014,

Studiowała na warszawskiej ASP na Wydziale Malarstwa w latach 1998-2003. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała w 2003 r. u prof. W. Szamborskiego, aneks z malarstwa ściennego zrobiła u prof. E. Tarkowskiego. W 2005 r. stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. Od października 2005 r. pracuje na stanowisku asystenta na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Autorka wystaw indywidualnych m.in.: Galeria Aneks, Warszawa (1999), Okolice ciała, Piwnice Zamku Ujazdowskiego, Warszawa (2003), Malarstwo, Galeria Nizio, Warszawa (2005), The Way Young Lovers Do, Galeria ART, Warszawa (2005), Wenus i Inni, Galeria Promocyjna, Warszawa (2005), Psy górą, Galeria Schody, Warszawa (2006), Galerie Vent d’Est, Bordeaux, Francja (2006), Feministisk Eros, Mitteleuropa, Sztokholm, Szwecja (2006), Malarstwo, Galeria Nova, Poznań (2006), The Limits of Intimacy, Anya Tish Gallery, Houston, USA (2007), Jacy jesteśmy i jacy chcielibyśmy być, czyli sceny z życia codziennego, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2007), Malarstwo, Salon 49, Warszawa (2008).

Nr katalogowy: 44

Agnieszka Sandomierz (1978)
Amor biały, 2014

tempera, płótno / 40 x 40 cm
sygn. na odwrocie: „AMOR" biały 2014. Agnieszka Sandomierz

Estymacja:
3 000 - 4 000 zł ●
669 - 891 EUR
820 - 1 093 USD

3 000 zł
669 EUR
820 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia