10. Gavril Pavlovich‏ Kondratenko - Wezuwiusz

    Józef Brandt
    - Lisowczyk z luzakiem, 1885-1890,

    Władysław Marcinkowski
    - Kobieta z wachlarzem, ok. 1900,

Nr katalogowy: 10

Gavril Pavlovich‏ Kondratenko (1854 - 1924)
Wezuwiusz

olej, płótno / 64 x 97,5 cm
sygn. l.d.: G.KONDRATENKO (cyrylicą)

Estymacja:
250 000 - 300 000 zł
55 804 - 66 965 EUR
67 386 - 80 863 USD