17. Józef Mehoffer - Szkic projektu nagrobka Piotra Tomickiego w kaplicy św. Tomasza w katedrze Wawelskiej

    Włodzimierz Tetmajer
    - Pan Twardowski, ok. 1915-1917,

    Józef Mehoffer
    - Portret Aleksandra Dejeana, 1895-96,

Proweniencja

Rempex, aukcja 14.12.2005, poz. 116

Nr katalogowy: 17

Józef Mehoffer (1869 - 1946)
Szkic projektu nagrobka Piotra Tomickiego w kaplicy św. Tomasza w katedrze Wawelskiej

ołówek, papier na odwrocie szkic tablicy epitafijnej nagrobka / 39 x 27,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: J.M.
na odwrocie szkic tablicy epitafijnej nagrobka

Estymacja:
4 000 - 6 000 zł
893 - 1 340 EUR
1 079 - 1 618 USD

3 500 zł
782 EUR
944 USD