19. Julian Fałat - Nieśwież

    Józef Mehoffer
    - Portret Aleksandra Dejeana, 1895-96,

    Julian Fałat
    - Łoś na bagnach. Świt nad rozlewiskami, przed 1893,

Proweniencja

Rempex, aukcja 24.09.2014, poz. 108

Nr katalogowy: 19

Julian Fałat (1853 - 1929)
Nieśwież

technika mieszana, tektura / 25,5 x 54,5 cm
sygn. p.d.: JFałat Nieśwież

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 465 - 5 581 EUR
5 391 - 6 739 USD

80 000 zł
17 858 EUR
21 564 USD