44. Roman Kramsztyk - Pejzaż z Couliure

    Henryk Hayden
    - Martwa natura z kompotem, 1918,

    Eugeniusz Zak
    - Pejzaż idylliczny z rodziną, 1923,

Nr katalogowy: 44

Roman Kramsztyk (1885 - 1942)
Pejzaż z Couliure

olej, płótno / 37 x 47 cm
sygn. p.d.: Kramsztyk

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł
15 625 - 20 090 EUR
18 868 - 24 259 USD