80. Jerzy Nowosielski - Portret w okularach, lata 60. XX w.

    Stanisław Fijałkowski
    - Brama dla Replika, 1991,

    - Murzynka na plaży, 1987,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Polswiss Art, 15.12.2012, poz. 66

Nr katalogowy: 80

Portret w okularach, lata 60. XX w.

olej, płótno / 50 x 40,5 cm
sygn. na odwrocie: J.Nowosielski

Estymacja:
150 000 - 250 000 zł ●
33 483 - 55 804 EUR
40 432 - 67 386 USD