82. Jerzy Nowosielski - Akt we wnętrzu, 1996

    - Murzynka na plaży, 1987,

    Janusz Orbitowski
    - 6/87, 1987,

Nr katalogowy: 82

Akt we wnętrzu, 1996

olej, płótno / 55 x 38 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1996

Estymacja:
100 000 - 150 000 zł ●
22 322 - 33 483 EUR
26 955 - 40 432 USD

200 000 zł
44 643 EUR
53 909 USD