94. „OBA" Grzyb Ryszard i Osiowski Marcin - Zdejm gnoju kapelusz wg. Hogarth'a, 2002

    Eugeniusz Markowski
    - Adam i Ewa,

    Andrzej Paruzel
    - Pyski lwów, 2019,

OBA. Ryszard Grzyb & Marcin Osiowski. Piękna dezynwoltura. My oba to trzecia osoba, Galeria Program, Warszawa 2003, Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni, Warszawa 2003

OBA Ryszard Grzyb i Marcin Osiowski, Muzeum Rzeżby im. Xawerego Dunikowskiego, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, s. 21

Nr katalogowy: 94

„OBA" Grzyb Ryszard i Osiowski Marcin
Zdejm gnoju kapelusz wg. Hogarth'a, 2002

akryl, olej, płótno / 141 x 180 cm
sygn. na odwrocie: Ryszard Grzyb Marcin Osiowski Zdejm gnoju kapelusz wg Hogarth'a 2002 oraz pieczęć OBA

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 697 - 8 929 EUR
8 087 - 10 782 USD