100. Ryszard Waśko - Apart 5, 2014

    Xawery Wolski
    - Ogniwa nieskończoności, 2020,

    Maksymilian Novak-Zempliński
    - Bez tytułu z cyklu Spatium, 2005,

Nr katalogowy: 100

Ryszard Waśko (1947)
Apart 5, 2014

olej, płótno / 130 x 200 cm
sygn. na odwrocie: R. Waśko 2014 "2 x X" APART 5

Estymacja:
90 000 - 130 000 zł
20 090 - 29 018 EUR
24 259 - 35 041 USD

80 000 zł
17 858 EUR
21 564 USD