2. Franciszek Kostrzewski - Spotkanie pod lasem, 1893

    Jan Chrzciciel Lampi St. (przypisywany)
    - Akt dziewczyny okrytej futrem, lata 90. XVIII w.,

    August von Brandis
    - Sala pałacowa, ok. 1935,

Proweniencja

Nr katalogowy: 2

Franciszek Kostrzewski (1826 - 1911)
Spotkanie pod lasem, 1893

olej, płótno / 115 x 63 cm
sygn. l.d.: F. KOSTRZ 93

Estymacja:
28 000 - 38 000 zł ●
6 168 - 8 371 EUR
7 487 - 10 161 USD

35 000 zł
7 710 EUR
9 359 USD