54. Jerzy Nowosielski - Akt, 1945

    Jerzy Tchórzewski
    - Zmierzch, 1968,

    Aleksander Kobzdej
    - Martwa natura z niebieskim obrusem, 1948,

Proweniencja

Kraków, Galeria Starmach

Jerzy Nowosielski, wyd. Galeria Starmach Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003, s. 22, poz. 15

Nr katalogowy: 54

Akt, 1945

olej, deska / 29 x 30 cm

Estymacja:
150 000 - 200 000 zł ●
33 040 - 44 053 EUR
40 107 - 53 476 USD

230 000 zł
50 661 EUR
61 498 USD