55. Aleksander Kobzdej - Martwa natura z niebieskim obrusem, 1948

    - Akt, 1945,

    Lech Kunka
    - Kompozycja, 1949 ,

Proweniencja

Nr katalogowy: 55

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Martwa natura z niebieskim obrusem, 1948

olej, płótno / 50 x 67,5 cm
sygn. p.d.: Kobzdej 48

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 304 - 3 965 EUR
4 011 - 4 813 USD

18 000 zł
3 965 EUR
4 813 USD