57. Lech Kunka - Kompozycja, 1949

    Aleksander Kobzdej
    - Martwa natura z niebieskim obrusem, 1948,

    Hanna Kali-Weynerowska
    - Fernando, lata 50. XX w.,

Proweniencja

Nr katalogowy: 57

Lech Kunka (1920 - 1978)
Kompozycja, 1949

gwasz, tempera, papier / 63,5 x 48,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: L Kunka 49 r

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
3 304 - 4 406 EUR
4 011 - 5 348 USD