72. Stanisław Fijałkowski - Kompozycja 17.XI.66, 1966

    Jan Ziemski
    - Kontrapunkt, ok. 1966,

    Stanisław Fijałkowski
    - XXXVII Autostrada, 1976,

Proweniencja

Agra Art, aukcja 24.04.2005, poz. 12

Nr katalogowy: 72

Stanisław Fijałkowski (1922 - 2020)
Kompozycja 17.XI.66, 1966

olej, płótno / 27 x 20 cm
sygn. na blejtramie: S. FIJAŁKOWSKI - 5000 zł „17 XI 66"
na blejtramie dedykacja: Panu Gianni Palvarini na pamiątkę ofiaruje autor - Łódź 29 V 77

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 507 - 7 710 EUR
6 685 - 9 359 USD

48 000 zł
10 573 EUR
12 835 USD