89. Władysław Jackiewicz - Pejzaż

    Teresa Pągowska
    - Zwierzyniec, 1995,

    Aleksandra Jachtoma
    - Bez tytułu, 2015,

Proweniencja

zakup od artysty (2005)

Warszawa, Piękna Gallery, Władysław Jackiewicz. Mowa ciała, 5.09. - 4.10.2019

Nr katalogowy: 89

Władysław Jackiewicz (1924 - 2016)
Pejzaż

olej, płótno / 170 x 130 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 406 - 6 608 EUR
5 348 - 8 022 USD

20 000 zł
4 406 EUR
5 348 USD