90. Aleksandra Jachtoma - Bez tytułu, 2015

    Władysław Jackiewicz
    - Pejzaż,

    Jan Chwałczyk
    - 5.02.85, 1985,

Proweniencja

Nr katalogowy: 90

Aleksandra Jachtoma (1932)
Bez tytułu, 2015

olej, płótno / 120 x 100 cm
sygn. na odwrocie: ALEKSANDRA JACHTOMA WYM. 120 X 100 TECH. OLEJ ROK 10.08. 2015

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 507 - 7 710 EUR
6 685 - 9 359 USD

28 000 zł
6 168 EUR
7 487 USD