95. Edward Dwurnik - Abstrakcja, 2017

    Leon Tarasewicz
    - Kompozycja, 2017,

    - Wawel, 2016,

Proweniencja

Nr katalogowy: 95

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Abstrakcja, 2017

akryl, płótno / 146 x 114 cm
sygn. na odwrocie: 2017 E.DWURNIK NR: XXV-389 7067

Estymacja:
65 000 - 85 000 zł ●
14 318 - 18 723 EUR
17 380 - 22 728 USD

65 000 zł
14 318 EUR
17 380 USD