96. Edward Dwurnik - Wawel, 2016

    - Abstrakcja, 2017,

    - Pani Zofia, 1990,

Warszawa, Galeria Stalowa, Edward Dwurnik i Joanna Mieszko-Nita, 26.04-29.05.2018

Nr katalogowy: 96

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Wawel, 2016

olej, płótno / 114 x 146 cm
sygn. p.d.: WAWEL 2016 E. DWURNIK oraz na odwrocie: 2016 E. DWURNIK „KRAKÓW" NR: IX - 2212 - 6194

Estymacja:
80 000 - 90 000 zł ●
17 622 - 19 824 EUR
21 391 - 24 065 USD

70 000 zł
15 419 EUR
18 717 USD