97. Edward Dwurnik - Pani Zofia, 1990

    - Wawel, 2016,

    Igor Mitoraj
    - Perseusz, 1988,

Proweniencja

Kraków kolekcja prywatna
Polswiss Art, aukcja 17.03.2020, poz. 87
Białystok, kolekcja prywatna
zakup od artysty

Sportowcy. Edward Dwurnik, red. Pola Dwurnik, Warszawa, 2011, s. 453
Edward Dwurnik, wyd. Galeria Opera, Warszawa, 2016-2017, s. 17

Nr katalogowy: 97

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Pani Zofia, 1990

olej, płótno / 144 x 114 cm
sygn. p.d.: 1990 E. DWURNIK
na odwrocie flamastrem numer 1556 oraz E.DWURNIK 1990 NR.XV.245. 1556 PANI ZOFIA

Estymacja:
90 000 - 120 000 zł ●
19 824 - 26 432 EUR
24 065 - 32 086 USD

100 000 zł
22 027 EUR
26 738 USD