110. Włodzimierz Pawlak - Ikona industrialna , 2014

    - Dziennik, 2013,

    „OBA" Grzyb Ryszard i Osiowski Marcin
    - Marilyn Monroe - Na plaży, 2002,

Proweniencja

Nr katalogowy: 110

Włodzimierz Pawlak (1957)
Ikona industrialna , 2014

olej, płótno / 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie:WŁODZIMIERZ PAWLAK IKONA INDUSTRIALNA 90 X 90 2014

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 507 - 7 710 EUR
6 685 - 9 359 USD

28 000 zł
6 168 EUR
7 487 USD