20. Wojciech Siudmak - Wieczna miłość, 2010

    Tomasz Sętowski
    - Ulotna,

    Tadeusz Łodziana
    - Leżąca, 1957,

Proweniencja

Polswiss Art., aukcja 29.05.2018, poz. 91

Nr katalogowy: 20

Wojciech Siudmak (1942)
Wieczna miłość, 2010

brąz pozłacany / 28 x 12 x 14 cm ed. 2/24
sygn. na odwrocie: W.SIUDMAK | FO FF O2 / 24, 28 OE 2/24, 28, 2010 ed.: 2/24 odcisk odlewni: Kusicki

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł ●
3 540 - 4 425 EUR
4 200 - 5 250 USD

Aukcja Rzeźba i Obiekty Przestrzenne

28 września 2021 o godz. 19.00

8 - 28 września 2021