41. Tomasz Kawiak - Blouson de Tomek, 2013

    Bronisław Chromy
    - Paw,

    Stanisław Dróżdż
    - Przybywanie ubywania, ubywanie przybywania, 1972/2008,

Proweniencja

Francja, kolekcja artysty

Nr katalogowy: 41

Tomasz Kawiak (1943)
Blouson de Tomek, 2013

aluminium chromowane i patynowane / 62 x 46 x 30 cm ed. 3/8
sygn. na odwrocie: KAWIAK TOMEK 2013 BLOUSON DE TOMEK aluminium chromé et patiné No 3/8 na odworcie pieczęć odlewni: Fonderia De Carli Torino (do obiektu dołączony autorski certyfikat)

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 062 - 13 275 EUR
13 124 - 15 749 USD

Aukcja Rzeźba i Obiekty Przestrzenne

28 września 2021 o godz. 19.00

8 - 28 września 2021