5. Władysław Bakałowicz - Portret młodej kobiety w kapeluszu, 2 poł. XIX w.

    Henryk Pillati
    - Stefan Czarniecki pod Monasterzyskami w 1653 roku, 1857,

    David Eduard Steiner
    - Portret poety Salomona Toblera z synem Adolfem, 1844,

Nr katalogowy: 5

Władysław Bakałowicz (1833 - 1904)
Portret młodej kobiety w kapeluszu, 2 poł. XIX w.

olej, płótno / 92 x 65 cm
sygn. p.d.: Bakalowicz paris

Estymacja:
70 000 - 80 000 zł
15 152 - 17 317 EUR
17 677 - 20 203 USD