7. Juliusz Holzmüller - Wesele krakowskie, 1913

    Walery Eljasz-Radzikowski
    - Śmierć Żółkiewskiego pod Cecorą, 1870 (Ostatnie chwile Stanisława Żółkiewskiego pod Cecorą r. 1620),

    Juliusz Holzmüller
    - Na popas, 1913,

Krzysztofowicz – Kozakowska S., Kolekcja smólska. Malarstwo polskie XIX i początku XX wieku, 2008, s. 67.

Nr katalogowy: 7

Juliusz Holzmüller (1876 - 1932)
Wesele krakowskie, 1913

akwarela, papier / 38,5 x 72,5 cm
sygn. l.d.: Juliusz Holzmüller 1913

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 146 - 2 576 EUR
2 428 - 2 913 USD