8. Juliusz Holzmüller - Na popas, 1913

    Juliusz Holzmüller
    - Wesele krakowskie, 1913,

    Józef Brandt
    - Targ na sokoły, 1888-1889 (Jarmark w Bałcie, Sokolnik),

Krzysztofowicz – Kozakowska S., Kolekcja smólska. Malarstwo polskie XIX i początku XX wieku, 2008, s. 66.

Nr katalogowy: 8

Juliusz Holzmüller (1876 - 1932)
Na popas, 1913

akwarela, papier / 33 x 46,5 cm
sygn. l.d.: Juliusz Holzmüller Kraków 1913

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 717 - 2 146 EUR
1 942 - 2 428 USD