13. Franciszek Żmurko - Zamyślona

    Felix Ehrlich
    - Joanna D'Arc,

    Leonard Winterowski
    - Szarża ułanów, 1920,

Proweniencja

Nr katalogowy: 13

Franciszek Żmurko (1859 - 1910)
Zamyślona

olej, płótno / 64,5 x 51 cm
sygn. l.d.: Fr. Żmurko

Estymacja:
70 000 - 80 000 zł
15 022 - 17 168 EUR
16 991 - 19 418 USD