15. Adam Setkowicz - Na targu, 1918

    Leonard Winterowski
    - Szarża ułanów, 1920,

    Włodzimierz Tetmajer
    - Nad stawem w Bronowicach, ok. 1910,

Krzysztofowicz – Kozakowska S., Kolekcja smólska. Malarstwo polskie XIX i początku XX wieku, 2008, s. 134.

Nr katalogowy: 15

Adam Setkowicz (1875 - 1945)
Na targu, 1918

olej, płótno / 48 x 72 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz 918

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł
3 219 - 5 365 EUR
3 641 - 6 068 USD