23. Stefan Norblin - Mgła, lata 20. XX w.

    Wincenty Wodzinowski
    - Święto Matki Boskiej Zielnej,

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - Portret Ottona Fedorowicza, 1938,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 24.09.1996, poz. 54

Nr katalogowy: 23

Stefan Norblin (1892 - 1952)
Mgła, lata 20. XX w.

ołówek, akwarela, złota farba, papier / 33 x 50 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: S. Norblin

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 292 - 6 438 EUR
4 855 - 7 282 USD