31. Wojciech Weiss - Martwa natura z książką

    Stanisław Jackowski
    - Młodość, ok. 1926,

    Eligiusz Niewiadomski
    - Autoportret, 1893,

Nr katalogowy: 31

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Martwa natura z książką

olej, tektura / 47 x 38 cm
sygn. p.d.: Wweiss
opisany na odwrocie numerem inwentarzowym 1149 oraz wiązanym monogramem artysty WW

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
6 438 - 8 584 EUR
7 282 - 9 709 USD