39. Eugeniusz Eibisch - Targ w Antibes

    Eugeniusz Eibisch
    - Pejzaż,

    Tadeusz Makowski
    - Chłopiec z ptaszkiem,

Proweniencja

Niemcy, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 39

Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
Targ w Antibes

olej, płótno / 68 x 82 cm
sygn. p.d.: Eibisch

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 292 - 5 365 EUR
4 855 - 6 068 USD