51. Jan Potworowski - Bez tytułu, 1956

    Maria Jarema
    - Kompozycja, 1948 (Rybak),

    Alfred Lenica
    - Zdobywanie przemocą, 1966,

Proweniencja

zakup od artysty

Nr katalogowy: 51

Jan Potworowski (1898 - 1962)
Bez tytułu, 1956

olej, płótno / 40 x 80 cm
sygn. p.d.: P.P.56 opisany
na odwrocie: 56. P. POTWOROWSKI

Estymacja:
100 000 - 150 000 zł ●
21 460 - 32 189 EUR
24 272 - 36 408 USD