63. Henryk Musiałowicz - Poleglym chwała, 2003

    Zdzisław Beksiński
    - Za 3 w pół,

    Eugeniusz Markowski
    - Adam i Ewa,

Proweniencja

Płock, Płocka Galeria Sztuki, Henryk Musiałowicz. Malarstwo rzeźba, lipiec - sierpień 2014
Wrocław, Galeria Miejska we Wrocławiu, Musiałowicz / Cieślak, listopad - grudzień 2013

Henryk Musiałowicz. Malarstwo rzeźba [katalog wystawy], wyd. Płocka Galeria Sztuki, Płock 2014, s. 42
Musiałowicz/Cieślak [katalog wystawy], wyd. Galeria Miejska we Wrocławiu, Wrocław 2013, s. 44

Nr katalogowy: 63

Henryk Musiałowicz (1914 - 2015)
Poleglym chwała, 2003

technika mieszana / 133 x 89 cm
sygn. na odwrocie: Z CYKLU: „POLEGŁYM CHWAŁA" 130 x 89 2003 MUSIAŁOWICZ
na odwrocie nalepka z opisem pracy

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
10 730 - 15 022 EUR
12 136 - 16 991 USD