64. Eugeniusz Markowski - Adam i Ewa

    Henryk Musiałowicz
    - Poleglym chwała, 2003,

    Jan Wodyński
    - Słońce wschodzi nad Pragą, 1978,

Nr katalogowy: 64

Eugeniusz Markowski (1912 - 2007)
Adam i Ewa

olej, płótno / 80,5 x 70 cm
sygn.p.d.: E. Markowski
na odwrocie powtórzona kompozycja sygnowana: E.Markowski

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
10 730 - 15 022 EUR
12 136 - 16 991 USD