98. Jacek Yerka - Sen Nocy Letniej, 1986

    Witold Kaczanowski (Witold-K)
    - Bez tytułu, z cyklu Ludzie, 1973,

    Jacek Yerka Jacek Kowalski
    - Atramentowy wąwóz, 2012,

Proweniencja

Agra Art, aukcja 17.03.2013, poz. 96

Nr katalogowy: 98

Jacek Yerka(Jacek Kowalski) (1952)
Sen Nocy Letniej, 1986

akryl płótno / 50,5 x 61,5 cm
sygn. p.d.: JRKOWALSKI, opisany na blejtramie: JACEK KOWALSKI „SEN NOCY LETNIEJ" AKRYL 1986

Estymacja:
250 000 - 400 000 zł ●
53 649 - 85 837 EUR
60 680 - 97 088 USD

260 000 zł*
55 794 EUR
63 107 USD