99. Jacek Yerka - Atramentowy wąwóz, 2012

    Jacek Yerka Jacek Kowalski
    - Sen Nocy Letniej, 1986,

    Tomasz Sętowski
    - Gdy rozum śpi, 2000,

Proweniencja

Agra Art, aukcja 14.10.2012, poz. 111

Nr katalogowy: 99

Jacek Yerka(Jacek Kowalski) (1952)
Atramentowy wąwóz, 2012

akryl, płótno / 61 x 50 cm
sygn. p.d.: YERKA 12
opisany na blejtramie: JACEK YERKA ATRAMENTOWY WĄWÓZ AKRYL 2012

Estymacja:
250 000 - 400 000 zł ●
53 649 - 85 837 EUR
60 680 - 97 088 USD