100. Tomasz Sętowski - Gdy rozum śpi, 2000

    Jacek Yerka Jacek Kowalski
    - Atramentowy wąwóz, 2012,

    Tomasz Sętowski
    - Anioł,

Proweniencja

Olsztyn, BWA, Tomasz Sętowski - Muzeum wyobraźni - malarstwo, 2 grudnia 2005 - 2 stycznia 2006.

Nr katalogowy: 100

Tomasz Sętowski (1961)
Gdy rozum śpi, 2000

olej, płótno / 80 x 100 cm
sygn. l.d.: T. Sętowski 2000

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
17 168 - 25 752 EUR
19 418 - 29 127 USD