112. Włodzimierz Pawlak - Martwa natura, 2011

    Leon Tarasewicz
    - Bez tytułu, 2001,

    - Dziennik, 2014,

Nr katalogowy: 112

Włodzimierz Pawlak (1957)
Martwa natura, 2011

olej, płótno / 60,5 x 73 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK MARTWA NATURA 60 X 73 2011

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 511 - 9 657 EUR
8 496 - 10 923 USD