113. Włodzimierz Pawlak - Dziennik, 2014

    - Martwa natura, 2011,

    - Ikona Industralna 9, 2014,

Nr katalogowy: 113

Włodzimierz Pawlak (1957)
Dziennik, 2014

olej, płótno / 61 x 50 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 1 VIII 61x50 2014

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 365 - 7 511 EUR
6 068 - 8 496 USD