120. Lia Kimura - Reappearance, 2021

    Jakub Słomkowski
    - Poziom Nad, 2012,

Proweniencja

kolekcja artysty

Nr katalogowy: 120

Lia Kimura (1992)
Reappearance, 2021

olej, płótno / 130 x 100 cm
sygn. na odwrocie: K LIA KIMURA „REAPPEARANCE" 2021

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł ●
3 863 - 4 292 EUR
4 369 - 4 855 USD