119. Jakub Słomkowski - Poziom Nad, 2012

    Igor Dobrowolski
    - Freedom in you, 2020,

    Lia Kimura
    - Reappearance, 2021,

Proweniencja

Wrocław, Mia Art Gallery, Wizje pejzażu, 06.04-20.04.2013

Nr katalogowy: 119

Jakub Słomkowski (1982)
Poziom Nad, 2012

olej, płótno / 120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: JSłomkowski 2012 „POZIOM NAD"

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 219 - 3 863 EUR
3 641 - 4 369 USD