118. Igor Dobrowolski - Freedom in you, 2020

    Aleksander Roszkowski
    - Cztery oranżowe kwadraty, 2013,

    Jakub Słomkowski
    - Poziom Nad, 2012,

Proweniencja

kolekcja artysty

Nr katalogowy: 118

Igor Dobrowolski (1987)
Freedom in you, 2020

olej, płótno / 175 x 122 x 4,5 cm
sygn. na odwrocie: Igor Dobrowolski „freedom IN you"

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
15 022 - 19 314 EUR
16 991 - 21 845 USD