117. Aleksander Roszkowski - Cztery oranżowe kwadraty, 2013

    „OBA" Grzyb Ryszard i Osiowski Marcin
    - Wystrzał z afrykańskiej armaty, 2002,

    Igor Dobrowolski
    - Freedom in you, 2020,

Nr katalogowy: 117

Aleksander Roszkowski (1961)
Cztery oranżowe kwadraty, 2013

olej, płótno / 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie: ALEKSANDER ROSZKOWSKI 1007 „CZTERY ORANŻOWE KWADRATY" 2013

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
3 219 - 4 292 EUR
3 641 - 4 855 USD