116. „OBA" Grzyb Ryszard i Osiowski Marcin - Wystrzał z afrykańskiej armaty, 2002

    - Czego się gapisz, 1972,

    Aleksander Roszkowski
    - Cztery oranżowe kwadraty, 2013,

OBA. Ryszard Grzyb & Marcin Osiowski. Piękna dezynwoltura. My oba to trzecia osoba, Galeria Program, Warszawa 2003
Warszawa, Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, OBA Ryszard Grzyb & Marcin Osiowski Piękna dezynwoltura my oba to trzecia osoba, 2003

OBA Ryszard Grzyb & Marcin Osiowski Piękna dezynwoltura my oba to trzecia osoba [katalog wystawy], Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, red. Dorota Monkiewicz, Warszawa 2003, s. 45.

Nr katalogowy: 116

„OBA" Grzyb Ryszard i Osiowski Marcin
Wystrzał z afrykańskiej armaty, 2002

olej, płótno / 146 x 114,5 cm
sygn. na odwrocie: Wystrzał z afrykańskiej armaty Ryszard Grzyb Marcin Osiowski 2002 oraz pieczęć OBA z nr. 23

Estymacja:
30 000 - 45 000 zł ●
6 438 - 9 657 EUR
7 282 - 10 923 USD