49. Aleksander Kobzdej - Der Stund, 1966

    Rajmund Ziemski
    - Pejzaż 7/63, 1963,

    Alfred Lenica
    - Gospodarstwo regulowane, 1967,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 10.12.2019, poz. 48

Nr katalogowy: 49

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Der Stund, 1966

technika mieszana, płótno / 65,5 x 44,5 cm
sygn. p.d.: Kobzdej, opisany na odwrocie: Aleksander Kobzdej 1966 Der Stund 65 x 44

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 507 - 7 710 EUR
6 250 - 8 750 USD

25 000 zł
5 507 EUR
6 250 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00