25. Piotr Krosny - Bez tytułu

    Marek Model
    - Bez tytułu ,

    Marek Sak
    - Jeratel psalm 140, 2021,

Piotr Krosny urodził się 1959 roku. Studia ukończył na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Był laureatem nagrody Akademii Warszawskiej za swoje osiągnięcia w dziedzinie malarstwa i grafiki oraz jego praca została wyróżniona Certyfikatem Doskonałości na Międzynarodowym Konkursie Sztuki w Nowym Jorku w 1988 roku. Spędził jeden rok w Kijowie na stypendium artystycznym. Żyje i tworzy we Szwecji.

Nr katalogowy: 25

Piotr Krosny (1959)
Bez tytułu

olej, płótno / 90,5 x 120 cm
sygn. l.d.: KROSNY

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 763 - 2 203 EUR
1 996 - 2 494 USD

Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń

25 stycznia 2022 r. godz. 19.00

13 – 25 stycznia 2022 r.

e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67