60. Wojciech Kopeć - Not Poet Enough - Lepanto travesty z cyklu Wróg urojony, 2010
Wojciech Kopeć, urodził się w 1977 roku w Rzeszowie. Studiował w latach 1997 - 2003 na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej (dyplom w roku 2003) oraz na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie w latach 2000 – 2005 (dyplom w 2005 roku). Od 2010 roku pracuje w Pierwszej Pracowni Interdyscyplinarnej na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie obecnie na stanowisku adiunkta. Pracę doktorską obronił w 2016 roku. Od roku akademickiego 2019/20 jest prodziekanem Wydziału Malarstwa. Zajmuje się malarstwem w połączeniu z elementami instalacji i rysunkiem oraz projektowaniem graficznym i aranżacją wystaw.
Nr katalogowy: 60
Wojciech Kopeć (1977)
Not Poet Enough - Lepanto travesty z cyklu Wróg urojony, 2010
olej, stal, kalka, płótno / 175 x 150 cm
sygn. na odwrocie: „Not poet enough" Wojciech Kopeć powtórzone dwukrotnie
- Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 203 - 2 644 EUR
2 494 - 2 993 USD
9 000 zł
1 983 EUR
2 245 USD
Akademicy Współczesności: Mistrz – Uczeń
25 stycznia 2022 r. godz. 19.00
13 – 25 stycznia 2022 r.
e-mail: galeria@polswissart.pl
tel.: +48 22 628 13 67