58. Jerzy Nowosielski - Kompozycja abstrakcyjna, lata 60. XX w.

    - Martwa natura, lata 80. XX w.,

    Marc Chagall
    - Bukiet malarza, 1969,

Proweniencja

Nr katalogowy: 58

Kompozycja abstrakcyjna, lata 60. XX w.

akwarela, gwasz, papier / 26,5 x 20 cm
sygn. p.d. monogramem: J.N.

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 274 - 5 342 EUR
4 515 - 5 644 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.