14. Michał Gorstkin-Wywiórski - Skaliste wybrzeże

    Stanisław Masłowski
    - Loggia Romana (Willa Borghese), 1910,

    Władysław Ślewiński
    - Portret Bronisławy Danyszowej (Portrait de Madame Danysz), ok. 1897,

Proweniencja

Przemyśl, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 14

Michał Gorstkin-Wywiórski (1861 - 1926)
Skaliste wybrzeże

olej, płótno / 80 x 120 cm
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski
na odwrociu nalepka z pieczątką z Domu Sztuki Mieczysława Siemińskiego

Estymacja:
80 000 - 90 000 zł
17 022 - 19 149 EUR
17 468 - 19 651 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.