28. Józef Pankiewicz - Pejzaż z La Ciotat, 1927

    Jan Szancenbach
    - Sad pod Krakowem, lata 80. XX w.,

    Leopold Gottlieb
    - Portret Leny,

Proweniencja

Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 28

Józef Pankiewicz (1866 - 1940)
Pejzaż z La Ciotat, 1927

olej, płótno / 50 x 40 cm
sygn. l. d.: Pankiewicz
na prawej poprzeczce blejtamu napis: J.Pankiewicz 24 rue Bonaparte/Paris 6e

Estymacja:
150 000 - 180 000 zł
31 915 - 38 298 EUR
32 752 - 39 302 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.